Ďakujem portálu americkysen.sk za vyše trojročnú spoluprácu, ktorou si plníme svoj americký sen prostredníctvom našej cestovnej kancelárie Futbalový sen, pomocou ktorej sme splnili futbalové sny stovkám našim klientom.
Richard Szücs, spoločník a konateľ cestovnej kancelárie J&S Group, s.r.o. prevádzkujúcej portál www.futbalovysen.sk

Tím portálu americkysen.sk bol pre nás oporou pri rozbehu našej cestovnej kancelárie Shaka surf&snow travel s.r.o. pomocou ktorej organizujeme surfkempy na Kanárskych ostrovoch. Spolupráca naďalej trvá a sme radi, že sme našli spoľahlivého partnera pre náš business.
Michal Csáder, spoločník a konateľ cestovnej kancelárie Shaka surf&snow travel s.r.o. prevádzkujúcej portál www.shakatravel.sk

Registračné sídlo

Vďaka portálu americkysen.sk a ich službe virtuálne sídlo, sme získali sídlo na lukratívnej adrese v Starom meste na ulici Pražská v Bratislave. Navyše sa nemusíme starať o poštu, keďže celú administratívu vybavia za mňa.
Bc. Patrik Kemény, spoločník a konateľ Renovial s. r. o.

Využila som službu virtuálne sídlo svojej novej s.r.o. O nič som sa nemusela starať a všetko vybavili za mňa. Spolupráca trvá už druhým rokom a som úplne spokojná s ich službami.
Gabriela Maskaľová, spoločníčka a konateľka SpyMarket s.r.o. 

 

Našim klientom ďakujeme. Ak aj vy sa chcete presvedčiť o našich službách, pre bližšie info nás kontaktuje na info@americkysen.sk alebo 0948 121 600.